5 skvělých tipů na letní dovolenou

206

Ještě stále jste si nepořídili letní dovolenou? Teď je ten nejvyšší čas. A ideální způsob, jak ji koupit, je přes Givt. Uděláte si radost a ještě pomůžete své oblíbené neziskovce. V tomto článku jsme pro vás připravili výběr pěti nabídek, které můžete navštívit díky partnerům registrovaným na Givtu. Vybere si každý.

🇭🇷 Chorvatsko – Superlevná varianta last minute

Pokud máte zrovna hluboko do kapsy, ale nechcete si upřít rodinnou dovolenou u moře, má pro vás cestovní kancelář Invia jedinečnou last minute nabídku. Za 483 korun na osobu pořídíte osmidenní pobyt v Chorvatsku od 27. května do 3. června jen 250 metrů od moře. Strava a doprava jsou sice vlastní, ale 60 korun za den u moře, to je skoro zadarmo.

🇬🇷 Řecko – Zábava a pláže za rozumnou cenu

Jestli se raději dopravujete letecky, může pro vás být ideálním řešením řecký ostrov Zakynthos. Do tohoto letoviska vás vzduchem přepraví například CK Alexandria, a to už od 6990 korun za sedm nocí včetně letenky s odletem 28. května. Přes den si můžete užívat sluníčka na pláži v Kalamaki a večer se vydat za nočním životem do města Laganas.

🇹🇳 Tunisko – Nakoukněte do Afriky

Pokud se vám zachtělo navštívit jiný kontinent, severoafrické Tunisko je jedna z možností. Kombinace moře a měst s bohatou historií nabízí možnost sestavit si pestrý program. Do historického města Sousse vás už za 8190 korun letecky dostane cestovní kancelář Exim Tours. V ceně je kromě letenky také ubytování na osm dní all inclusive. Máte-li čas, letí vám to 26. května.

🇺🇸 New York – Za velkou louži můžete i vy

Chcete si raději připravit program podle sebe a koupit pouze letenku. Do Velkého Jablka, jak se také New Yorku říká, vás z Prahy dopraví například letecká společnost Lufthansa. V tomto moderním babylonu už si pak sami uděláte vlastní program a rozhodnete se, jestli nejdřív navštívíte Sochu Svobody nebo památník Ground Zero. Zpáteční letenku do Nového Yorku u Lufthansy pořídíte už za 11 129,-

🇨🇺 Kuba – Na doutníček a rum

Nemusíte být právě nostalgický pamětník minulého režimu, abyste mohli zatoužit po cestě na Kubu, ironicky přezdívanou Ostrov svobody. Vyhlášené doutníky, tanec, rum a krásné pláže jsou silným lákadlem pro turisty. Stačí si jen vybrat zájezd, například na stránce Dovolená.cz, a vyrazit. Osmidenní zájezd na Kubu all inclusive pořídíte už od 20 046 korun.

Nevybrali jste si? Pak není nic jednoduššího než se podívat na přehled partnerů Givtu zaměřených na cestování a zvolit si dovolenou podle svého gusta.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ