5 super dárků do stovky!

729

Pokud máte hodně kamarádů nebo početnou rodinu, může se stát, že Vánoce se vám pěkně prodraží. Ale nemusí to tak být. Originální a zajímavé dárky se dají pořídit i levně, často dokonce pod sto korun. Máme pro vás pět tipů na dárky, které vaši peněženku nevyluxují a dokonce při nákupu díky GIVTu uděláte dobrý skutek.

 

Oživující krém s ženšenem pro věčné mládí

Maminku, babičku, přítelkyni, sestru, tetu i kamarádku určitě potěší revitalizační krém s výtažkem z čínského ženšenu, který je považován za rostlinu, která udržuje mládí a dlouhý život.

Cena: 95,-

Koupíte na: Mall.cz

 


Dekorativní pěna pro tvořivé princezny

Díky této sadě, která obsahuje pět tub dekorativní pěny v různých barvách, si vaše dcera, sestra nebo neteř může vyzdobit téměř cokoliv podle svojí fantazie. Vylepšit si může třeba obal na telefon, nábytek nebo hračky.

Cena: 300,- / momentálně v akci za 99,-

Koupíte na: Kasa.cz

 

 


Vesmírné dobroty pro vaše miláčky

Tyto extra velké přírodní pamlsky ze 100% masa jsou sušené mrazem. Díky tomu si uchovávají přirozenou chuť, a to vaši kočičí mazlíčci ocení určitě nejvíc.

Cena: 99,-

Koupíte na: Zoohit.cz

 

 


Světová klasika pod stromeček

Jedno z Vrcholných děl Viktora Huga potěší každého milovníka kvalitní literatury. Nyní je k dostání v atraktivním novém vydání.

Cena: 99,- / momentálně v akci za 89,-

Koupíte na: Knihy Dobrovský.cz

 

 


Injekční pero pero upíry a vtipálky

Pokud je váš kamarád nebo sourozenec trochu morbidní a nebo je držitelem Janského plakety, tahle propiska ve tvaru injekční stříkačky s tekutinou uvnitř jej jistě potěší.

Cena: 59,- / momentálně v akci za 45,-

Koupíte na: Dárkoviny.cz

 


 

BEZ KOMENTÁŘE