5 tipů na odměnu za vysvědčení

312

Blíží se konec školního roku a s ním i jeho vrchol v podobě vysvědčení, které letos děti přinesou domů 30. června. Za hezké vysvědčení si vaše ratolesti a vnoučata jistě zaslouží odměnu, a pokud nebude tak hezké, měli byste pořídit alespoň něco na zlepšení nálady.

Parádní traktor pro kluky, se kterým si určitě pohrají i tatínci, má v nabídce e-shop Pro děti.cz. Svým nákupem můžete můžete díky GIVTu navíc potěšit i děti v Dětském domově v Olomouci.

Kluky i holky v parném létě rozhodně potěší bazén. Takovýhle se dá už za pár stovek pořídit na e-shopu Nejlepší-dárečky.cz. Z utracené částky v tomto obchodě posíláte rovnou 10 % a svým nákupem můžete podpořit například Rodinné cetrum Srdíčko.

Nesmíme zapomenout ani na fenomén současnosti, malou rotující hračku s názvem fidget spinner. Pokud ji vaše dítko ještě nemá, pořídíte ji třeba na stránce Ostrov hraček. Jestli váháte komu přispět tímto nákupem přes GIVT, můžete si vybrat třeba Centrum pro dítě s diabetem.

Máte doma už velkou slečnu? Takovou vždycky potěší krásný šperk nebo doplněk. Velký výběr najdete na e-shopu Princeznička. Hned 5 % z nákupu v tomto obchodě můžete poslat třeba dětem z Dětského domova v Dolních Počernicích.

Za dobré vysvědčení knihu, říká se někdy. Každého milovníka fantasy jistě potěší nějaká kniha o Harrym Potterovi a jeho světě. Bohatý výběr najdete v nabídce obchodu Knihy Dobrovský. A proč při tomto nákupu nepodpořit třeba organizaci Celé Česko čte dětem?

Tohle je samozřejmě pouze pětice tipů. Dárky podle svého gusta nebo spíš podle přání vašich dětí, si můžete vybrat v nabídce obchodů pro děti na GIVT.cz.

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ