6 hvězdných tipů na dárky pro tátu

1359

Nevíte, čím na Vánoce potěšit svého milovaného tatínka? Připravili jsme pro vás šest tipů na originální dárky, z kterých by si měl vybrat skoro každý táta. Navíc je všechny můžete pořídit přes GIVT a udělat tak dobrý skutek, při tom totiž nezáleží na množství midichlorianů, ale na dobré vůli.

Jedi župan, který nosí do sprchy i mistr Kenobi

Pokud se váš tatínek myje, což předpokládáme, určitě ocení pohodlný župan. Je-li příznivcem světlé strany síly, jedi župan pro něj bude to pravé. V nabídce obchodu ale najdete i imperiální nebo sithský model.

 

 

 

Koupíte na: EMP-shop.cz


Speciální batoh pro tiché blázny

Pokud váš tatínek rád vysedává s prutem u vody a čeká na záběr, tenhle batoh je pro něj must have. Speciální rybářský batoh má objem 45 litrů a vejde se do něj vše, co takový rybář na svých výpravách potřebuje.

 

 

Koupíte na: Rybarskepotreby-shop.cz


Triko pro drsné rockery

Je váš táta fanoušek tvrdší muziky? Tohle originální tričko s potiskem legendárních Iron Maiden by v jeho šatníku nemělo chybět. Kupte mu ho k Vánocům a v létě můžete vyrazit na festivaly.

 

 

 

Koupíte na: ZOOT.cz


Pořádný šajn na bajk

Ne, tohle vážně není laserová pistole z výbavy stormtroopera. Pokud máte aktivního tatínka, který si rád vyrazí na kole do přírody, potřebuje kvalitní osvětlení. Toto dobíjecí světlo o síle 700 lumenů zajistí, že váš táta bude dobře vidět i viděn.

 

Koupíte na: Bikero.cz


Vstupenka na legendu z mládí

Vzpomíná táta často na osmdesátá léta? Darujte mu zážitek, který mu připomene čas jeho mládí. Vstupenka na brněnský koncert Thomase Anderse by mohla být to pravé.

 

 

 

Koupíte na: Smsticket.cz


Zdraví pro tatínka

Zdraví máme jenom jedno a zaměstnaní tatínci často zapomínají sami na sebe. Myslete na jejich zdraví za ně a věnujte jim třeba multivitamínové tablety, které posílí jejich imunitu.

 

 

 

Koupíte na: Pilulka.cz


 

BEZ KOMENTÁŘE