6 TIPŮ: Udělejte svým mazlíčkům radost

52

Mezi partnerskými e-shopy na GIVTu najdete také řadu obchodů s chovatelskými potřebami a s krmivem. 4. října je Mezinárodní den zvířat, a tudíž ideální příležitost svým chlupatým, opeřeným či šupinatým kamarádům trochu přilepšit. Současně můžete díky GIVTu poslat část peněz některé neziskové organizaci a tím třeba pomoct některý méně šťastným zvířatům.

Chcete mít spokojeného psa? Za tímto účelem existuje stejnojmenný e-shop SpokojenýPes.cz, kde najdete širokou nabídku kvalitního krmení. Na své si přijdou milovníci koček a dalších zvířat a při objednávce nad 599,- máte dopravu zdarma. Navíc z ceny nákupu pošlete 2 % vybrané neziskové organizaci.

Širokou nabídku chovatelský potřeb mimo jiné i pro ryby, plazy, ptáky a koně najdete na Happyzoo.cz. Pokud chcete, aby byl i váš leguán nebo poník happy, nakupte zde a 3,2 % navíc pošlete na dobrou věc.

Nejen psy a kočky, ale i hospodářská zvířata uspokojíte krmivem z e-shopu Dobrá miska.cz. V nabídce najdete mimo jiné i speciální doplňky pro vepře, kozy i slepice. Z každého nákupu navíc pošlete neziskovce 1,6 %.

Berete si své čtyřnohé miláčky na cesty? Na Reedog.cz si pro vaše výlety můžete vybrat deky a tašky pro psy, přenosné pelíšky a matrace, díky nimž bude i váš mazlíček vždycky v pohodlí. Z každého nákupu na tomto e-shopu pošlete své oblíbené neziskovce hned 6 %.

Má váš pejsek rád hračky? Pokud mu žádná dlouho nevydrží, můžete na PetTrend.cz objednat speciální extra pevné a odolné hračky. Samozřejmě zde najdete i psí pamsky, konzervy nebo třeba pelíšky a osušky. Na dobrou věc pošlete z každého nákupu 2 %.

Kočku nebo psa má doma leckdo, méně už je těch, kteří si pořídí šelmu, jakou je třeba fretka. SuperZoo.cz však ve svém širokém sortimentu myslí i na ně, a pro fretky má celou jednu sekci plnou pamlsků, hraček, pelíšků a dokonce i houpacích sítí. 4,5 % z nákupů na tomto e-shopu pošlete přes GIVT na dobrou věc.

Osud tomu chce, že někdy zvířátko ochuraví. ZooHit.cz má kromě pestré nabídky krmení a chovatelských potřeb také sekci, v níž najdete speciální veterinární krmiva a antiparazitika pro psy i kočky. Z každého nákupu navíc pošlete procento na dobrou věc a nezaplatíte nic navíc.

 

BEZ KOMENTÁŘE