Mezi ambasadory přibyl Tomáš Helísek

196

Tomáš Helísek je výraznou postavou olomouckého veřejného života. Tento rodák z Nového Jičína je vlivem dětské mozkové obrny odmala na vozíku. Přestože nemá kromě nohou úplně v pořádku ani ruce, srší optimismem a je nesmírně aktivní.

Věnuje se oblasti PR a médií, pracoval jako tiskový mluvčí Trendu vozíčkářů a nyní je ve stejné roli v olomouckém Tyflocetru a navíc se stará i o fundraising. Má několik psů a v současné době se snaží prostřednictvím internetové kampaně získat prostředky na pořízení speciálního kola, které by mu výrazně usnadnilo život a umožnilo aktivně sportovat.

Jelikož chápe práci neziskovek a potřeby jejich klientů, rozhodl se stát dalším z ambasadorů GIVTu.

 

❓ 3 otázky pro ambasadora ❓

Co se ti na GIVTu líbí nejvíc, proč jsi se rozhodl být ambasadorem?

GIVT pomáhá, já pomáhám, pomáháme. Jsem rád součástí něčeho nového, mladého, hezkého a něčeho co má smysl. To GIVT má!

Jakou neziskovku přes GIVT podporuješ?

Nepovím, protože sám pracuji v TyfloCentru Olomouc, tak si to nechám malinko pro sebe. Rozhodně ale razím heslo, že podpořím místní organizace, které to potřebují.
Co bys řekl svému kamarádovi, aby začal používat GIVT?

Hele.. pokud nakupuje na netu, což dělá dnes většina lidí, tak není nic lehčího jak někomu pomoci. Nic ho to nestojí, koupí si, co potřebuje a nákupem podpoří organizaci. Procenta na podporu sice nejsou nijak vysoká, ale tisíc takových lidí a je to pěkná suma! Co víc? Sám vím o čem mluvím, když nyní řeším výzvu na handbike. Lidi jsou skvělí, tak proč nákupem někoho nepodpořit?

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ