Je čas hubnout do plavek

190

Nedá se nic dělat, čas koupališť a pláží se neúprosně přiblížil a mnohým ještě na těle přebývají nějaká ta kila. Poradíme vám, jak s nimi zatočit a hlavně, které obchody z Givtu za tímto účelem navštívit, protože i při nákupu sportovních pomůcek nebo plavek můžete pomoci oblíbené organizaci a nezaplatit při tom nic navíc!

Abyste se mohli beze studu vystavit na pláži, je třeba tělo trochu potrápit v posilovně. Pánové si ji mohou vybudovat klidně doma, třeba díky sortimentu obchodu s trenažéry a fitness náčiním Solid Fitness. Ideální prostředí pro dámy (zejména bez zvědavých pohledů pánského osazenstva) nabízí pobočky posiloven pro ženy Contours.

Když už si budete dávat do těla, není na škodu pomoct organismu nějakým tím vitamínem nebo doplňkem stravy. Pestrý výběr najdete například na e-shopu Fitvýživa.cz, který se může pochlubit 92 % spokojených zákazníků.

Ale cvičit a zobat doplňky nejde jen tak bez rozmyslu. Abyste věděli, co a jak se svým tělem provádět, je vhodné něco si nastudovat a třeba se i stát členem komunity, která se navzájem podporuje a motivuje. To a mnoho dalšího můžete na webu Supertělo.cz.

A když už budete mít načteno a nacvičeno, spalovače tuku budou vypity a přebytečná kila budou minulostí, nastane ta kýžená chvíle nákupu nových plavek, které z vašeho vypracovaného těla odhalí pokud možno co nejvíce. Pestrý výběr koupacích úborů nabízí například obchod Leontýna.

Držíme palce při formování postavy a nezapomínejte pomáhat přes Givt.

 

 

 

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ