Kočky SOS překonaly hranici 1000 příspěvků přes GIVT

131

Nejúspěšnější nezisková organizace na GIVTu, Kočky SOS Hodonín překonala v tomto týdnu magickou hranici 1000 příspěvků. Už více než tisíckrát jste při svém on-line nákupu přes GIVT zvolili právě tuto organizaci.

„Moc děkujeme všem dobrým lidem, kteří na nás myslí při svých běžných nákupech. Penízky používáme hlavně na krmení a zdravotní potřeby pro kočičky. Jsme rádi, že lidé udělají pár kliknutí navíc – má to smysl!“ vyjádřila svou vděčnost místopředsedkyně organizace Lucie Foltýnová.

„Pokud kočka, která se k nám dostane, není plachá, bereme ji do našich depozit a snažíme se pro ni najít nový domov. Vzhledem k tomu, že Hodonín žádný útulek pro opuštěné kočky nemá, není těmito depozity míněno nic jiného než naše byty. Aktuálně máme čtyři depozita. Plaché kočky jsou den po kastraci vypuštěny zpět do původní lokality a zajišťujeme jim krmivo. Každý týden rozvážíme krmivo do lokalit, kde žijí venkovní kočky. Máme spolupracovníky, kteří tyto kočky krmí a zároveň nám hlásí, když se objeví nějaká nová, abychom ji mohly odchytit, popř. vyléčit, nechat vakcinovat a vykastrovat. Ve zbylých lokalitách přikrmujeme my. Krmíme takto cca 190 volně žijících (námi již vykastrovaných) koček,“ popisují na svém webu.

Jejich snahu o záchranu opuštěných a nemocných koček můžete podpořit přes GIVT i vy.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ