Neziskovky radí aneb další várka inspirace

413

Minulý týden jsme Vám ukázali, co vše můžete udělat pro to, aby se členové a fanoušci Vaší organizace dozvěděli, že Vás mohou jednoduše podpořit i při svých běžných nákupech na internetu. Dozvěděli jste se, jak zajímavě lze využít prostředí sociálních sítí a inspirací Vám mohly být různé facebookové příspěvky přímo od jiných neziskových organizací, které se do projektu GIVT zapojily. A protože jsou neziskovky opravdu tvořivé a mají skvělé nápady, máme pro Vás dnes další várku tipů!

Jak využít události mimo svět internetu? Kdy je ten správný čas připomenout Vašim fanouškům, že Vás mohou podpořit? A proč je důležité se čas od času pochlubit? Čtěte dál a podívejte se, jak na to šly ostatní neziskovky!

  1. Využijte prostor na vlastních akcí

Nejen události ve světě internetu sdílené na Facebooku, ale i události, které samy pořádáte, můžete využít, abyste svým podporovatelům řekli, že mají jednoduchou možnost podpořit Vaši organizaci při svých běžných internetových nákupech. Na své akci můžete rozdávat letáčky, vyvěsit plakát a dát tak o této možnosti vědět přímo na místě! Máte tak jedinečnou možnost, jak své fanoušky informovat, namotivovat a odpovědět jim na veškeré otázky, které se k Vám třeba přes internet nedostaly.

Na vánočním prodeji svých výrobků umístilo zmínku o GIVTu například Dětské centrum 90:

nezsikovka 90

  1. Proměňte nákupní šílenství v dobrý skutek

Blíží se Vánoce, Valentýn nebo období nákupu dovolených? To je ideální příležitost, aby Vaši organizaci finančně podpořilo co nejvíce lidí. Za vánoční dárky utratili Češi vloni na internetových obchodech odhadem 25 miliard korun! Představte si, že jen 1 % by mohlo jít na podporu neziskového sektoru <3 Proto je důležité svým fanouškům tyto příležitosti připomínat a dát jim vědět, že mohou období nákupního šílenství také využít k dobrému skutku.

česká veganská společnost

  1. Pochlubte se úspěchy!

Podpořili Vás již někteří Vaši fanoušci či členové přes GIVT? Výborně! V profilu Vaší organizace na GIVTu naleznete přehled uskutečněných nákupů, o kterých Vás také pravidelně informujeme e-mailem. Pochlubte se světu tím, že na Vaši organizaci lidé přispívají, aniž by je to stálo cokoliv navíc a motivujte tak další lidi k tomu, aby se zapojili.

kryštůfek-záchranář

A pokud už jste za získané finanční prostředky nakoupili potřebné věci pro Vaši neziskovou organizaci, budeme moc rádi, když nám o tom dáte vědět, například jako organizace Kočky České Budějovice prostřednictvím fotografie 🙂

kočky-české-budějovice

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ