Patero nevšedních hraček, které vaše děti překvapí

284

Dnešní děti už viděly ledacos a hned tak nějakou hadrovou panenkou nebo dřevěným koníkem je neohromíte. Našli jsme pro vás pět zajímavých hraček, které by vaše ratolesti pod stromečkem určitě nečekaly. Navíc je všechny můžete pořídit přes GIVT a udělat tak dobrý skutek.

Skvělá stavebnice pro budoucí elektrikáře

Stavebnice Voltík je tvůrčí hračka pro děti od 10 let s mnoha možnostmi zapojení efektních elektronických modelů podle příručky nebo také podle svých znalostí. Stavebnice obsahuje vše pro stavbu desítek elektronických modelů bez pájení.  Sestavit lze například rozmanité houkačky, polní telefon, krystalku, jednoduché rádio, detektor kovů nebo třeba metronom.

 

 

Koupíte na: Bambule.cz


Transformující robot na solární pohon

Tento robot transformer se umí proměnit na tank nebo na roboštíra. Díky solárnímu panelu se může nabíjet na slunci nebo pod žárovkou a funguje zcela bez baterií.

 

 

 

Koupíte na: Ostrov-hracek.cz


Tekuté písky do každé rodiny!

Magický písek neboli kinetický superpísek drží u sebe díky drceným mušlím, které jsou do směsi přidány. Písek nevysychá a zachovává si tak své vlastnosti vhodné pro tvoření bábovek. Písek je hebký, měkký a velmi příjemný na dotek. Je vhodný i pro alergiky.

 

 

 

Koupíte na: Nejlepsi-darecky.cz


Mravenčí farma pro malé myrmekology

Toto průhledné plastové insektárium umožní malým biologům sledovat, jak funguje mravenčí společenství. Odhalte co se obvykle skrývá pod zemí.

 

 

 

 

Koupíte na: Prodeti.cz


Luxusní retro žihadlo pro malé závodníky

Úžasné retro odrážedlo vhodné pro děti od 18 měsíců. Je vyrobeno z odolného kovu a kolečka jsou gumová. Je vhodné na venkovní i vnitřní použití. Za sedačkou je umístěn znak imitující nádrž na benzín.

Koupíte na: Feedo.cz


 

 

 

BEZ KOMENTÁŘE