5 tipů jak se zahřát zvenku oblečením a zevnitř dobrým skutkem

112

Léto už odeznívá a ve čtvrtek je první den podzimu, s nímž přichází i vítr, chlad a déšť. Obrňte se proti nachlazení teplým a stylovým podzimním oblečením. Vybrat si můžete v nabídce e-shopů, která najdete na GIVTu a u toho pomoct svojí oblíbené neziskovce. Vybrali jsme pro vás několik výhodných tipů!

Tyto kožené kotníkové boty můžete nyní koupit na e-shopu Deichmann o 400 korun levněji než obvykle, jen za 1399,- a navíc pošlete 56 korun na konto neziskovky, kterou máte rádi.

Answear.cz nyní nabízí tento slušivý kabát s obrovskou slevou. Místo 8699,- zaplatíte jen 2699,- a z toho 81,- dostane vaše oblíbená neziskovka.

V teple je třeba udržovat i ty nejchoulostivější partie. Tyto značkové pánské boxerky teď najdete na Moje-pradlo.cz s 53% slevou za 141,- místo 299,- a víc než šest korun přistane na konto vámi vybrané organizace.

Za méně než polovinu pořídíte i tuto sportovní bundu značky Kilpi. OK-Moda.cz ji nyní nabízí za 1599,- místo původních 3399,- a navíc přispějete své oblíbené neziskovce 80 korun.

Tyto outdoorové kalhoty Highlander jsou ideální na podzimní procházky přírodou. Obchod DirectAlpine.cz je má nyní v nabídce s 30% slevou. Ušetříte díky tomu 1077,- a neziskovce pošlete 88 korun.

BEZ KOMENTÁŘE