Šest tipů pro vodní hrátky

106

Léto a tropické teploty jsou tady a nejlíp je samozřejmě u vody. Abyste si letní radovánky užili naplno, dovolili jsme si vám předložit šest doporučení na tu správnou výbavu k rybníku, na řeku i k moři.

🏊 Ploutve pro plavce

Chcete se potápět, šnorchlovat nebo prostě jen bleskurychle brázdit vodní masu a u toho posilovat nohy? Nasaďte ploutve a užijte si pohyb pod hladinou i na ní v úplně novém tempu. Širokou nabídku nejen ploutví najdete na stránkách Plutvy.sk.

🎣 Rybářská výbava

Voda v létě nemusí sloužit jen ke koupání. Pod hladinou se skrývají zajímavé a mnohdy lahodné ryby. Jak je však vylovit z hlubin? Je třeba vlastnit vhodnou výbavu v podobě udice, olůvka, návnad… Rybářské pruty už od 699,- najdete na Mall.cz.

🏄 Surf

Surfovací prkno nebo paddleboard jsou sportovním náčiním pro zdatné milovníky vodních sportů. A pokud máte cestu třeba na Hawaii, užijete si i několikametrové vlny. Prkna, pádla, neopreny i příslušenství můžete objednat na webu Aliexpress.com.

👙 Stylové plavky

Jít do vody na Adama (či Evu) je samozřejmě osvobozující, ale ne všude vám to dovolí. Proto je nezbytné pořídit si koupací úbor, lépe známý jako plavky. Pestrý výběr dámských i pánských modelů nabízí internetový obchod Sportilo.cz.

🚣 Nafukovací člun

Co může být krásnějšího než klouzat po hladině řeky nebo rybníka za slunečného letního odpoledne? K tomu je ale potřeba vhodné plavidlo. Nafukovací člun je skladný a praktický. Navíc jej pořídíte za cenu i pod 1000,- například na e-shopu Hawaj.cz.

🏐 Síť a míč na beach

Partu kamarádů u vody nejlíp zabaví trocha toho sportu. Plážový volejbal je ta správná volba. A abyste si mohli zahrát kdykoli a kdekoli, stačí si pořídit míč a volejbalovou síť. To a mnohem víc najdete na slovenském e-shopu Shop.volejbal.sk.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ