Sociální sítě: inspirace od neziskovek

314

Vaše nezisková organizace se přidala na GIVT. Co se bude dít dál?

Registrací naše spolupráce nekončí chceme Vám být partnery, pomáhat rozvíjet neziskový sektor a přivést do něj finance, které zde velmi často chybí. Proto Vám vždy rádi poradíme, co udělat pro to, aby pro Vás byl GIVT co největším přínosem.

Používáte grafické materiály, které jsme vám zaslali a přemýšlíte, co více udělat? Několik rad najdete v našem článku 10 tipů, jak na GIVT a o tom, jak jednoduše lze s GIVTem získat na provoz neziskové organizace, jste se mohli dočíst v rozhovoru o hodonínském depozitu Kočky SOS.

Dnes pro Vás máme další tipy přímo od Vašich kolegů z neziskových organizací! Podívejte se, jak se dá s GIVTem dále pracovat a nechte se inspirovat 🙂

  • Vysvětlete svým podporovatelům, jak GIVT používat

Připravili jsme krátké video, ve kterém se Vaši fanoušci dozví vše podstatné. Sdílejte ho na svém Facebooku!

1

Pokud máte chuť, můžete vytvořit i vlastní grafiku. Velmi pěkně o GIVTu informuje například organizace Most pro Tibet:

2Most pro Tibet vytvořil i vlastní podrobný návod:

nahled-facebook 1 cast

nahled-facebook 2 cast

nahled-facebook 3 cast

  • Připněte příspěvek

Sdělili jste Vašim fanouškům informaci o tom, že Vás mohou přes GIVT jednoduše podpořit? To je skvělé! Aby si na Vás při nakupování vždy vzpomněli a naučili se Vás podporovat kdykoliv je to možné, je potřeba jim informaci o možnosti podpory přes GIVT opakovat.

Pokud nechcete myslet na to, že je opět čas informaci o GIVTu sdílet a hlídat si, kdy je vhodná doba, máme pro Vás jednoduchý tip stačí příspěvek připnout. Zobrazí se u něho symbol a zůstane v horní části stránky na očích všem, kteří se na Váš facebookový profil podívají.

Může to vypadat například takto:

6

Jak na to?

  1. Přejděte na příspěvek na Timeline Vaší stránky
  2. V pravém horním rohu klikněte na šipku směřující dolů (viz obrázek)
  3. Vyberte možnost Připnout nahoru

7

  • Pořádejte GIVT události!

Pokud sledujete náš Facebook, určitě jste si všimli, že exkluzivně pro fanoušky GIVTu přinášíme spoustu slevových nákupních akcí a vyjednáváme s e-shopy lepší podmínky a tím i vyšší finanční podporu pro Vás. Sdílejte tyto informace vytvořením události, na kterou pozvete všechny své fanoušky!

Inspirovat se můžete například u neziskové organizace Maendeleo, která uspořádala facebookovou událost „Do nedělní půlnoci baštím pro Maendeleo z dovozu” u příležitosti týdenní akce, kdy GIVT u Dámejídlo.cz vyjednal vyšší procento příspěvku.

fotka-facebook

9

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ