Soutěz s Econea.cz – ukončena

774

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky GIVTu! Připravili jsme další soutěž o skvělé ceny, tentokrát ve spolupráci s e-shopem Econea.cz! Získejte dvě stylové ekonomické lahve ReTap, Binchotanovou tyčinku pro přirozenou filtraci vody a sadu pro zubní hygienu ze 100% přírodních materiálů!

Soutěžit můžete do 5. 6. do 23:59.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Na jak dlouho je záruka na lahve ReTap?

Soutěž ukončena!

Co obsahuje výherní balíček?

2 x ReTap 05 (0,5 l) – lesní zelená a světle modrá

Neprodávanější ReTapka báječně nahradí jednorázové PET lahve. Díky perfektně těsnícímu víčku se z ní nic nevyleje a ze širokého hrdla se vám bude skvěle pít.

Všechny lahve ReTap mají nádherný čistý skandinávský design. Jsou vyrobeny z vysoce odolného borosilikátového skla (z 20 % recyklovaného). Neobsahují ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Tato zdravá lahev vám pomůže stylově dodržovat důležitý pitný režim a snadno se udržuje. K tomu – ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.

Více

Curanatura Zubní kartáček Bamboo (extra soft) 100% přírodní

Jedinečný zubní kartáček ze 100% přírodních materiálů – jediný na našem trhu.

Má nejměkčí štětinky z bio bambusové celulózy v souladu s nejmodernějšími dentálními doporučeními pro zdraví vašich zubů i dásní. Lehká rukojeť je z tepelně upraveného bambusu, nejekologičtějšího materiálu pro průmyslovou výrobu.

Více

Urtekram Zubní pasta s mátou a zeleným čajem BIO (75 ml)

V této jemné zubní pastě se snoubí osvěžující máta se zeleným čajem. Polyfenoly v něm obsažené mají dle výzkumů americké University of Illinois příznivé účinky na dásně. Čistí dokonale přírodně díky práškové křídě z mořského dna. Také obsahuje spoustu aloe vera, která chrání dásně a pečuje o ně. A jako bonus i myrhu, která jemně desinfikuje.

Firma Urtekram byla založena v Dánsku už v roce 1972, kdy bio bylo ještě v plenkách i ve světě. Dnes se jedná o největšího výrobce a prodejce bio produktů ve Skandinávii. Všechny jejich produkty jsou 100% z přírodních surovin, mají přísnou certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá kvalitu surovin, jejich původ a čistotu – a pro vás je garancí té nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou certifikované jako bio, neobsahují žádné potenciálně problematické látky jako jsou parabeny, syntetická barviva či silikon. Také neobsahují živočišné suroviny a nejsou testované na zvířatech. 

Více

Black+Blum Binchotanová tyčinka (1 ks) Aktivní uhlí pro přirozenou filtraci

Binchotan je tradiční japonský prostředek pro přírodní filtraci vody. Snižuje množství chlóru, dodává vodě minerály a vyrovnává pH. Především však zlepšuje chuť, což potvrzujeme z vlastní zkušenosti.

Dan Black a Martin Blum, majitelé značky Black+Blum, se celý život zabývají designem – a jde jim to skvěle. Soustředí se na jedinečné návrhy široké škály produktů, tak aby měly dle jejich vlastních slov „unikátní charakter a duši”.

Více

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ