Vánoční soutěž s GIVTem 2017

915

Milý Ježíšku,…

                     …letos mám Vánoce na druhou s GIVT.cz!

GIVT letos skutečně jednomu z Vás splní jeho přání. Stačí se zúčastnit naší soutěže a jakýkoliv dárek v hodnotě 3000 Kč může být Váš a navíc další 3000 Kč získá neziskovka, kterou si sami zvolíte.

Jak můžu soutěžit?

 1. Vytvořte Dopis Ježíškovi, který bude mít formát fotografie, grafiky, videa, koláže atd. a pošlete nám ho do 15. 12. na e-mail soutez@givt.cz
 2. V dopise nám napište, jaký dárek byste si přáli. Dárky vybírejte na e-shopech, které jsou zapojené do projektu GIVT. Příklad: „Milý Ježíšku, přála bych si komplet všech knih o Harrym Potterovi z e-shopu Knihy Dobrovský.“ Všechny e-shopy naleznete ZDE.
 3. Dárků může být i více, důležité je, aby celková hodnota produktů nepřesáhla sumu 3000 Kč.

Co dál?

V GIVTu do finále soutěže vybereme 10 Dopisů Ježíškovi, které nás nejvíc zaujmou. Na Vás pak bude zvolit si ten nejhezčí. Hlasování bude probíhat od 18. 12. do 22. 12. na facebookové stránce GIVTu, kde najdete galerii s obrázky dopisů. Příspěvek s nejvyšším počtem lajků vyhrává.

Podrobná pravidla soutěže

Pravidla soutěže:

 1. Soutěže se může zúčastnit kterákoliv fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti GIVT.cz s.r.o.
 2. Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. GIVT.cz s.r.o. si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv i bez udání důvodů ukončit nebo odvolat nebo zrušit nebo změnit podmínky soutěže.
 3. Soutěž probíhá od 30. 11. 2017 do 22. 12. 2017
 4. Do soutěže se soutěžící přihlásí zasláním příspěvku na soutez@givt.cz. Každý soutěžící může zaslat pouze jeden příspěvek v termínu od 30.11. 2017 do 15. 12. 2017. Cenu vyhrává jeden příspěvek. Do finále soutěže bude vybráno 10 nejlepších příspěvků, které vybere dle vlastního uvážení porota složená ze zaměstnanců GIVT.cz s.r.o. O nejlepší příspěvek se bude soutěžit v rámci hlasování, které proběhne na oficiálním blogu GIVTu v termínu od 18. 12. 2017 do 22. 12. 2017. Hlasování bude probíhat formou lajků. Příspěvek s nejvyšším počtem lajků získá cenu.
 5. Příspěvek musí mít podobu “Dopisu Ježíškovi”, a to formou fotografie, videa, graficky upraveného textu, koláže apod.
 6. Obsahem dopisu Ježíškovi musí být dárek, který může soutěžící zakoupit na některém z e-shopu, který nalezne na www.givt.cz. Příspěvek musí obsahovat název zboží a název e-shopu, kde lze zboží zakoupit. Soutěžící si může napsat i o několik kusů zboží, které však nesmí přesáhnout hodnotu 3000 korun českých.
 7. Do e-mailu soutěžící přidá odkaz na zboží.
 8. Pakliže v den vyhlášení výherce nebude zboží k dispozici, nebo pokud bude za vyšší cenu, domluví se zástupce společnosti GIVT.cz s.r.o. s výhercem na náhradní alternativě, která odpovídá kriteriím výhry.
 9. Účastník soutěže uděluje společnosti GIVT.cz s.r.o souhlas podle z. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních dat jakkoliv obsažených nebo získaných pomocí emailu nebo jiným způsobem, a to pro účely soutěže. Zasláním příspěvku soutěžící souhlasí s tím, že jeho příspěvek může GIVT.cz s.r.o využít pro reklamní a marketingové účely. Dále soutěžící souhlasí s tím, že jeho jméno může být zveřejněno na blogu GIVT.cz (http://blog.givt.cz). Soutěžící zasláním příspěvku zároveň prohlašuje, že je autorem a že zasláním příspěvku do soutěže nebudou neoprávněně zasažena autorská práva třetích osob, ani jiná práva a oprávněné zájmy třetích osob (např. právo na ochranu osobnosti fyzických osob) a nebudou porušeny obecně závazné právní předpisy.
 10. Výherce bude po vyhlášení výsledků kontaktován na e-mail, ze kterého odesílal soutěžní příspěvek. Pokud se výherce neozve do 14 pracovních dní, vyhrává cenu soutěžící, který se v hlasování umístí na druhém místě. Výhra bude vítězi zaslána jako balík dopravcem, kterého si zvolí společnost GIVT.cz s.r.o. V případě porušení zboží dopravcem není GIVT.cz s.r.o povinen nahradit dané škody.
 11. Výhra v soutěži: Produkt nepřesahující hodnotu 3000 Kč, o který si soutěžící napíše. Dalších 3000 Kč bude věnováno neziskové organizaci, kterou si výherce dle vlastního uvážení vybere. Podmínkou je, že daná nezisková organizace musí být zaregistrovaná na www.givt.cz.
 12. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník.

Zneužití hlasování: za zneužití hlasování může být považováno zejména:
– jednorázový nečekaný nárůst hlasů
– hlasování z podobných IP adres
– hlasování v určitém algoritmu
– hlasování z podezřelých IP adres, zejména IP adres ze zahraničí
– jiný závažný důvod pro podezření zneužití hlasování
Při podezření ze zneužití hlasování si společnost GIVT.cz s.r.o. vyhrazuje právo k následným krokům:
– pozastavení možnosti hlasování
– smazání podezřelých hlasů, které nebyly obhájeny ze strany soutěžícího
Při prokázání zneužití hlasování si společnost GIVT.cz s.r.o. vyhrazuje právo vyřadit soutěžní profil z celé soutěže.

Inspirujte se příspěvky soutěžících z minulého roku.

BEZ KOMENTÁŘE