Vyražte do světa na vlastní pěst! Poradíme vám, jak na to…

324

Nechcete se vázat na program cestovky a nechat se vláčet po památkách delegátem s deštníkem nad hlavou? Stačí si sbalit batoh, objednat letenku, naplánovat výlet a vyrazit do světa na vlastní pěst. Partneři GIVTu vám pomůžou se vším, co byste mohli potřebovat.

Už máte vybranou destinaci, ale nevíte, kde složíte hlavu? Můžete to risknout a doufat, že si najdete dobré ubytování za rozumnou cenu až na místě, ale existuje i jistější varianta. Na Booking.com si můžete už z domu vybrat a rezervovat ubytování. Možností je více než 1 200 000.

Ubytování už jste si zařídili, teď se ještě nějak dostat na místo. Ideálně letadlem a samozřejmě co nejlevněji. Letenky za nejlepší ceny si snadno najdete a objednáte přes Kiwi.com. Navíc si můžete nastavit i upozornění na ty nejvýhodnější nabídky a akce.

Na cestu s batohem samozřejmě potřebujete pár věcí. V první řadě ten batoh (nebo kufr), ale vhod přijde i nějaký ten adaptér, sluneční brýle, hygiena na cesty nebo repelent proti dotěrnému hmyzu. To a mnoho dalšího pořídíte hravě on-line v Cestovatelském obchodě. Ten má navíc tu výhodu, že pokud na něco zapomenete, můžete to dokoupit přímo v obchodě, který najdete na pražském letišti.

Je vaše cesta dobrodružnějšího rázu a chcete si na výletě vyrazit i na nějakou tu horskou túru nebo trek do pralesa? Tak to se neobejdete bez kvalitního stanu, spacáku a karimatky. To všechno najdete v e-shopu 4camping.

A jak se pohybovat po cizí zemi, pokud se nechcete trmácet vlakem nebo autobusem? ideálním řešením je půjčit si auto. I to si můžete zajistit předem z pohodlí vašeho domova díky službě Rentalcars.com, která sdružuje nabídky osmi stovek společností z více než 49 000 oblastí.

 

 

 

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ