Pracovník úseku fundraisingu a PR

Posláním Diakonie ČCE je pomáhat lidem se zdravotním postižením. Pro zajištění této pomoci poskytuje vybrané sociální služby, podporuje kontakt s rodinou a spolupracuje s odborníky. Při poskytování pobytových služeb vytváří malé domácnosti, v nichž má každý člen své jedinečné místo.

Hledáme kolegu/kolegyni s velkým srdcem, který s námi bude hořet pro svou práci
Potřebujeme dalšího člena do týmu fundraisingu a PR
Baví vás komunikace s lidmi, a nemáte ani problém s rutinní prací, potom pro vás máme nabídku
Co budete dělat:
• budovat vztahy s dárci a příznivci a pečovat o ně
• spravovat databázi kontaktů
• spolupracovat na PR organizace
• realizovat kampaně a analyzovat jejich výsledky
• oslovovat a získávat nové dárce a příznivce

Požadavky na zájemce
• výborné komunikační schopnosti, včetně psaného projevu
• výborná práce s PC
• systematické a analytické myšlení
• ochotu učit se a naslouchat
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• výdrž a schopnost rychle se otřepat z neúspěchu
• aktivní řidič
• angličtina výhodou

Co vám nabízíme:
• smysluplnou práci v týmu zapálených lidí
• práci na plný úvazek
• možnost uplatnit své kreativní nápady
• od 30 000 Kč hrubého, po zkušební době osobní příplatek
• 5 týdnů dovolené, dotované stravování, notebook a mobil i pro soukromé účely

Kde budete pracovat: Morkůvky 149, Jihomoravský kraj

Nástup: dle dohody
V případě zájmu se nám prosím ozvěte e-mailem a přiložte:
• své CV
• doklad o dosaženém vzdělání (prostá kopie)
• video, ve kterém se představíte a během jedné minuty vysvětlíte, proč bychom zrovna vás měli pozvat na pohovor (vhodné poslat přes úschovnu).
• článek na téma „Mé životní krédo“

Email odešlete na adresu personalista@betlem.org. Přihlášky přijímáme do 1. 5. 2024 včetně. Nekompletní přihlášky nebudeme posuzovat.
Vybrané zájemce pozveme k pohovorům, které proběhnou 3. 5. 2024.

Kontakt pro zájemce o pracovní pozici: Mgr. Zlata Čajanová, personalista@betlem.org, +420 739 221 390