Personalista/personalistka

Posláním Diakonie ČCE je pomáhat lidem se zdravotním postižením. Pro zajištění této pomoci poskytuje vybrané sociální služby, podporuje kontakt s rodinou a spolupracuje s odborníky. Při poskytování pobytových služeb vytváří malé domácnosti, v nichž má každý člen své jedinečné místo.

Hledáme kolegu/kolegyni s velkým srdcem, který s námi bude hořet pro svou práci
Hledáme zkušeného personalistu/personalistku pro vedení personální agendy pro cca 110 zaměstnanců Diakonie BETLÉM na 9 pracovištích.
Místo výkonu práce: Ředitelství Diakonie BETLÉM, Morkůvky č.p. 149, 691 72

CO BUDETE DĚLAT

• organizovat nábor zaměstnanců a výběrová řízení, zajišťovat administrativu související s uzavřením pracovní smlouvy
• administrovat další personální procesy (dodatky k pracovním smlouvám, mzdové výměry, hodnocení zaměstnanců, ukončování pracovního poměru)
• připravovat podklady pro ekonomický úsek
• organizovat pracovně lékařské prohlídky, podílet se na zajištění BOZP na pracovištích
• zajišťovat zaměstnanecké benefity
• podílet se na personální strategii organizace
• spolupracovat s ředitelem a správní radou

POŽADAVKY NA ZÁJEMCE

• VOŠ/VŠ a praxi min. 3 roky na pozici samostatného personalisty/personalistky
• znalost pracovněprávních předpisů
• soulad s Hodnotami a Etickým kodexem Diakonie Českobratrské církve evangelické
• výborné komunikační schopnosti
• výborná práce s PC a s kancelářským balíkem Office (Microsoft 365)
• systematické a analytické myšlení, pečlivost
• schopnost pracovat samostatně i v týmu
• aktivní řidič

CO VÁM NABÍZÍME
• smysluplnou práci v týmu zapálených lidí
• podporua profesního i osobního rozvoje
• práci na plný úvazek v samostatné kanceláři
• od 30 000 Kč hrubého, po zkušební době osobní příplatek
• 5 týdnů dovolené, dotované stravování, notebook a mobil i pro soukromé účely

Kde budete pracovat: Morkůvky 149, Jihomoravský kraj

Nástup: co nejdříve, popř. dle dohody
V případě zájmu se nám prosím ozvěte e-mailem a přiložte:
• své CV
• doklad o dosaženém vzdělání (prostá kopie)
• motivační dopis – proč se ucházím o tuto pozici
• kopie dokladů o dalším vzdělání a absolvovaných kurzech (sken)
• uvedení kontaktů, na kterých je možné vyžádat si reference o předchozí praxi

Email odešlete na adresu personalista@betlem.org. Přihlášky přijímáme do neděle 28.4.2024. Nekompletní přihlášky nebudeme posuzovat.

Kontakt pro zájemce o pracovní pozici: Mgr. Zlata Čajanová, personalista@betlem.org, +420 739 221 390